Trzecia edycja Akademickiego Budżetu Obywatelskiego Uniwersytetu Gdańskiego.

Szanowni Państwo,

w poniedziałek 21 października o godz. 8.00 rozpocznie się głosowanie w trzeciej edycji Akademickiego Budżetu Obywatelskiego Uniwersytetu Gdańskiego.

Głosowanie potrwa do 28 października, godz. 23:59. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, odbywać się będzie w formie elektronicznej, po zalogowaniu się do Portalu Pracownika (pracownicy) lub Portalu Studenta (studenci i doktoranci) i wyborze z menu bocznego zakładki Akademicki Budżet Obywatelski, a następnie z menu górnego zakładki GŁOSU.

Osoby, które w momencie głosowania są zarówno pracownikami jak i studentami lub doktorantami uczelni – będą mogły zagłosować w obu kategoriach, logując się do Portalu Pracownika – wybierają maksymalnie 3 projekty z listy dostępnych projektów pracowniczych, a po zalogowaniu się do Portalu Studenta – mogą wybrać maksymalnie 3 projekty z puli dostępnych projektów studenckich.

Lista 16 projektów ABO UG 2024, które Komisja konkursowa zatwierdziła do etapu głosowania, w tym 9 projektów pracowniczych oraz 7 projektów studenckich, znajduje się pod tym linkiem.

Data publikacji: piątek, 18. Październik 2024 - 12:30; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 18. Październik 2024 - 12:31; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny